Our Story

Türkiye'nin en sevilen gıda ürünlerinden "Kumpir" ile yeni bir yatırım fırsatı sunuyoruz.

Türkiye ve dünyanın önde gelen ülkelerinde franchise veren Mr. Kumpir, "Dünyayı Doyuran Lezzet" sloganı ile Türk damak tadının keyifli lezzeti kumpiri tüm dünyaya franchise vererek tattırmayı hedefliyor.

Girişimcilerin en çok yatırım yaptığı ve yatırımlarının en çabuk karışılığını aldığı sektörlerin başında gelen fast food, kumpirde güvenilir bir marka ile tanıştı.

Mr. Kumpir, başta Türkiye olmak üzere, Kanada, Almanya, İsveç, İsviçre, Yunanistan, Belarus, Suudi Arabistan, Danimarka, Avusturya, Kazakistan, Çek Cumhuriyeti, Azerbaycan, Danimarka, Kuzey Kıbrıs, Norveç, Hollanda, Fransa ve İtalyan şehirlerine franchise vermiş ve bir çok ülke ile görüşmelerini devam ettirmektedir.

Kumpirin yanısıra; ızgaralar, sıcak ve soğuk sandviçler, paniniler, salatalar ve zengin içecek menüsü ile konusunda franchise veren Mr. Kumpir, Türkiye'de doğan ve dünyaya açılan bir kaç markadan biri olma özelliğini taşımaktadır.

Az Maliyetli Konsept: Mr.Kumpir Kiosk

Mr. Kumpir yeni yüzü, yeni işletme anlayışı ve yeni mimari konseptiyle alanının önde gelen firmalarıyla detaylı çalışmalar neticesinde; daha özgün, daha işlevsel, daha albenili bir mimari konsept çalışmasını tamamlamıştır.

Az sayıda personel, düşük yatırım maliyeti, düşük ürün maliyeti, düşük kira, kolay operasyon ve yüksek karlılık ile çalışan Mr.Kumpir kiosk modeli ile kendi işinizi sahibi olabilirsiniz.

  • Belediye işgaliyesi ile alınacak şehir meydanlarındaki yerler,

  • Devlet üniversiteleri ve özel üniversiteler,

  • Sosyal ve spor tesisleri,

  • Benzin istasyonları,

  • Yürüyüş yolları ve plajlar,

  • Alış veriş merkezlerinin önü ya da içi,

  • Yolcu taşıma firmalarının dinlenme-garaj kapalı alanları vs..

Franchise Sistemimiz

Farklı konseptlerimizle sizin için en karlı işletmeyi tanımlarız. Yer seçiminde yardımcı olur, en doğru lokasyonu belirleriz, işletmeci bağımsızlığını koruruz ve asla yalnız bırakmayız. Alanında önemli isimler olan mimari konsept ve tanıtım ajanslarımızın deneyimlerini, hemen başlangıçta size sunarız. Zengin menümüzle geniş bir müşteri kitlesinin zevkine hitap ederiz. Sizi ve elemanlarınızı eğitir, restoran otomasyon sistemimizle kazancınızı güvence altına alırız. Sürekli ve düzenli denetim uygulayarak kalitenizin her zaman yüksek seviyede kalmasını sağlarız. Güçlü tedarikçilerle çalışarak kalitemizi sürekli kılar, sorunları kaynağında çözeriz. Tanıtım ve kampanyalarla işletmelerimizi destekleriz. İşletmeci tanıtım ve pazarlamayı bize bırakır, işletmesine ve satışa odaklanır.

Sözleşme

Mr. Kumpir başvuru sahibinin önerdiği lokasyonda fizibilite çalışmalarını yapar. İşletmenin açılışında bir sakınca görmediği takdirde, franchise sözleşmesi imzalanarak işyerinin dekorasyon ve kurulum sürecini başlatır.

Kurulum

Mr. Kumpir markasının mimari ve kurumsal kimliğine bağlı kalarak, Altın Şehir Gıda’nın mimari ve teknik ekibinin kontrolünde, işletme belli standart ekipman ve ürünleri kullanarak hizmete hazırlanır. Belirlenen sürede işletme tüketicinin hizmetine açılır.

Eğitim

İşletme faaliyet aşamasına getirilirken, aynı süreçte personel ihtiyacı belirlenir. Kısa süreli bir eğitim sürecinden sonra personel Mr. Kumpir markası altında ve hizmet standardı çerçevesinde ailenin bir parçası olur.

Denetim

Mr. Kumpir standartlarının korunabilmesi ve sadık müşteri kitlesinin devamlılığı için, düzenli olarak hizmet ve ciro denetimleri yapılır.

Lojistik

Mr. Kumpir markasının kurumsal kimliği açısından, kullanılan ambalaj, servis materyalleri gibi tüm basılı malzemeler tarafımızdan işletmeye tüketim yoğunluğuna göre ulaştırılır.

Danışmanlık

Mr. Kumpir işletmenin potansiyelini arttırmak, verimliliğini ve standartlarını korumak için sürekli destek sağlar.

N1X2A3zURl-main.jpeg